Jobsora: portal do poszukiwania pracy w Hiszpanii i innych krajach

Jobsora: Twój asystent w poszukiwaniu pracy

Jobsora to portal specjalizujący się w oferowaniu pracy w Hiszpanii; obejmuje takie miasta jak Madryt, Barcelona, Saragossa, Galicja, Asturia, Katalonia i inne. Działa również w 36 krajach, takich jak USA, Meksyk, Francja, Portugalia, Włochy, Malezja, Filipiny, Nigeria i inne.

Ci, którzy są zainteresowani ofertami pracy oferowanymi przez Jobsora, mogą przejść do ich portalu i skontaktować się z pracodawcą. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna dla osób poszukujących pracy. Będziesz mógł utworzyć swój profil i użyć filtra wyszukiwania, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Jak utworzyć profil na Jobsora

Ta wyszukiwarka ofert pracy umożliwia tworzenie cyfrowych CV na swojej platformie. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć swój profil na stronie, podając swój adres e-mail i hasło. Ukończyć proces rejestracji, zaakceptować warunki bezpieczeństwa serwisu.

Poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Po wejściu na konto dodaj swoje imię, nazwisko, miasto, datę urodzenia, kontakty. Sprawdź swoją pocztę e-mail, dostosuj ustawienia prywatności, podkreślając, że może ją zobaczyć każdy, dzięki czemu masz większe szanse na znalezienie pracy.

W sekcji "Opublikuj CV" będziesz mieć możliwość przesłania i zarejestrowania swojego CV. Dodaj swoje doświadczenie zawodowe, badania akademickie, umiejętności, referencje związane z pracą i publikacje. Dodaj wszelkie dodatkowe informacje i zapisz.

Alternatywnie będziesz mógł przesłać informacje, które zostały już zarejestrowane, aby mieć je w formacie innym niż HTML. Następnie dostosuj swoje CV, aby zainteresowane firmy mogły zobaczyć Twój adres, adres e-mail i numer telefonu.

Wskazówki dotyczące ulepszania profilu na Jobsora

 •  Uzupełnij i zaktualizuj swój profil zawodowy.
 •  Twoje CV powinno zawierać selfie lub zaktualizowane zdjęcie.
 •  Upewnij się, że daty w CV są zgodne z datami poprzednich miejsc pracy. W ten sposób menedżerowie ds. rekrutacji w firmach rekrutujących sprawdzą twoje doświadczenie zawodowe, ocenią twoje osiągnięcia i inne ważne aspekty.
 •  Podkreśl nową wiedzę, którą zdobyłeś na stanowiskach, które poszerzyły Twój zakres pracy oraz osiągnięcie nowych celów.
 •  Wskaż w swoim CV te kursy, seminaria i szkolenia, które dodają wartości do twojego profilu. Powinny one być związane z zawodem, do którego aspirujesz w firmach, do których aplikujesz.
 •  Poczucie przynależności, życzliwość, inicjatywa, współpraca i umiejętność rozwiązywania problemów są również kluczowe dla firm rekrutacyjnych.

 
Metody poszukiwania pracy na Jobsora

Możliwości oferowane przez wirtualne narzędzia do poszukiwania pracy sprawiają, że powinieneś być z nimi zaznajomiony. W przypadku Jobsory będziesz miał możliwość usprawnienia swoich poszukiwań i uzyskania najlepszych ofert pracy, wśród których najczęstsze to:

 •  Aby skorzystać z technologii na polu zawodowym i wyróżnić się wśród innych osób poszukujących pracy, musisz posiadać umiejętności w zakresie jej wykorzystania, ponieważ cała dokumentacja musi być zdigitalizowana, co oznacza również posiadanie połączenia z Internetem.
 •  Wskazane jest, aby wiedzieć, jak używać odpowiednich słów kluczowych, które można wykorzystać w CV i liście motywacyjnym.
 •  Trzeba wiedzieć o firmach, jak się z nimi skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej lub adresu itp.
 •  Ważne jest, aby utrzymywać aktywne i zaktualizowane media społecznościowe, ponieważ dzięki nim będziesz mógł łączyć się z innymi profesjonalistami i firmami.
 •  Rekruterzy zawsze szukają informacji, więc będą korzystać z tego kanału lub Google, aby dowiedzieć się, czym się zajmujesz, jaki jest Twój krąg zawodowy i ogólnie inne informacje.
 •  Stwórz swój blog i prześlij go do swojego profilu CV na Jobsora. Pozwoli to rekruterom zapoznać się z Twoimi pomysłami, wiedzą i umiejętnościami.

Bierz udział w targach pracy, konwencjach, forach, kongresach oferowanych przez osoby odpowiedzialne za tę stronę z ofertami pracy. Inni specjaliści lub pracodawcy będą mieli okazję Cię poznać, a Ty będziesz miał większe szanse na znalezienie pracy.

Pamiętaj, aby wyróżniać się na tle innych kandydatów. Jest to niezbędne na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy, dlatego ważne jest, aby korzystać z tych metod, aby jak najlepiej wykorzystać technologię.

Inne narzędzia do znalezienia pracy na Jobsora

Jobsora ma własną aplikację, dzięki której użytkownik może szybko i dokładnie poruszać się po platformie i uzyskać najlepsze oferty pracy. Co więcej, możesz ubiegać się o pracę, która Ci odpowiada, pobierając aplikację na swój telefon komórkowy.

W ten sposób można uzyskać dostęp do ponad tysiąca ofert pracy z dowolnego miejsca. W sekcji Wydarzenia można znaleźć specjalne programy, takie jak seminaria, fora, kongresy i zarządzanie zatrudnieniem. Znajdziesz tam również informacje o szkoleniach akademickich, aby zainteresowani mogli się w nie zaangażować.

Korzyści oferowane przez Jobsora

Dla firm rekrutacyjnych lub firm poszukujących pracowników dostępny jest XML feed, który jest formatem pozwalającym na indeksowanie w swoim XML feed wszystkich aktualnych ofert zawartych na stronie.

Jeśli nie masz pliku XML z ofertą pracy, portal zapewnia bezpośredni link do jego utworzenia.

Jobsora oferuje bardzo przystępne stawki za projekt. Zajmuje się również wysyłaniem wybranych kandydatów.

Istnieją dwie opcje współpracy: ruch organiczny (bezpłatny) i ruch PPC, który zwiększy Twoją responsywność.

Jeśli chodzi o osoby poszukujące pracy, portal ten gromadzi oferty pracy z ponad 30 krajów. Zarówno strona Jobsora, jak i aplikacja Jobsora pozwalają zaoszczędzić czas podczas poszukiwania pracy.

author-image

Recenzje

zostaw opinię

Napisz recenzję firmy i opowiedz nam o swoich doświadczeniach

Kontakty

skontaktuj się z nami